Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi pływacy na Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego w na Termach w Poznaniu w dniach 12-13.06.2026r
Klub zdobył łącznie 16 medali : 5 złotych , 5 srebrnych, 6 brązowych. W zawodach brało udział 9 naszych zawodników. Najlepszą zawodniczką została Alicja Andrzejewska , która w kategorii młodziczek zdobyła 3 złote medale na 200 , 400 , 800 m styl dowolnym. Pozostałe medale zdobywali :
Majchrzak Anna w kategorii 16- 18 lat złoty medal na dystansie 1500m dow, brązowy medal na 800 m dow.
Adrianna Zając w kategorii młodzik złoty medal na dystansie 200 m motylkowym , srebrny medal na 1500 m dow , srebrny medal na 800 dow brązowy medal na 400 m dow.
Dolniak Pola w kategorii młodzik – srebrny medal na dystansie 50 m dow , brązowy medal na 200 m dow.
Lena Konieczna w kategorii młodzik srebrny medal na dystansie 400 m dow , brązowy medal na 800 dow.
Milena Pochtar w kategorii młodzik srebrny medal na dystansie 200 m dowolnym
Igor Miszkiewicz wkategorii młodzik brązowy medal na dystansie 400 m dowolnym
Hanna Andrzejewska w kategorii młodzik brązowy medal na dystansie 200 m stylem klasycznym.
Należy podkreślić , że sztafeta 4 x 100 m dow młodziczek naszego klubu zajęły 4 m w kategorii open.
Jeszcze dodam, że w kategorii młodziczek na dystansach 200 dow , 400 dow , 800 dow wszystkie miejsca na podium zajmowały zawodniczki naszego klubu 🙂
MP