Aktualności

II Turniej o Puchar Dyrektora KCRiS OAZA w Siatkówce Plażowej

W niedzielę 19.08.2018 na Błoniach rozegrany został II Turniej o Puchar Dyrektora KCRiS OAZA w Siatkówce Plażowej. Do turnieju zgłosiło się 10 par męskich. O godzinie 9:30 na boisku rozpoczęły się siatkarskie zmagania. Pogoda do gry w siatkówkę była idealna, ciepło i bezwietrznie. Mecze rozgrywane były na 3 boiskach, systemem każdy z każdym w dwóch grupach eliminacyjnych, do 2 wygranych setów, do półfinałów awansowały po dwie najlepsze pary z grupy. Nad sprawnym przeprowadzeniem zawodów czuwali sędziowie WZPS. Zwycięzcą turnieju została para Łukasz Cieloszyk – Przemysław Lisiecki, drugie miejsce zajęła para Damian Mierzejewski – Dominik Juszczak, trzecie miejsce Łukasz Narożny – Radosław Kaczmarek, czwarte miejsce Maciej Krzyżaniak – Paweł Jassem. Wszystkie pary, które wystartowały w Turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Cztery najwyżej sklasyfikowane pary turnieju otrzymały puchary i nagrody rzeczowe.  Organizatorem turnieju byli KCRiS OAZA, Stowarzyszenie UKS – Jedynka Kórnik oraz finansowo organizację turnieju wsparło Miasto i Gmina Kórnik.